hovalot4u.co.il

הקלד את שאלתך בתיבה למטה ולחץ שלחתחום השאלה:

השאלות והתשובות האחרונות בנושא הובלות

מה קורה במקרה ומבצעים הובלה והמשאית נתקעת? האם צריך לשלם למובילים יותר, האם חברת ההובלות אחראית להביא משאית אחרת או לקחת את הציוד למחסן שלהם? 07/12/2013
הדבר תלוי ברצינותה ובגודלה של החברה. חברה עם מספר משאיות, בוודאי תדאג לשלוח משאית שיהיה ניתן להעמיס עליה את הציוד, כך שההובלה תימשך (גם אם תדחה בכמה שעות) באותו יום או שתעביר את הציוד למחסן שלה כדי..
מה העלות המשוערת של הובלה בחברה בין לאומית (כמו פדאקס או UPS) בין ישראל למדינות האיחוד האירופי. מדובר בחבילה פשוטה במשקל של כ300 גרם. 31/10/2013
באופן כללי, שלושת המובילות הבינלאומיות הגדולות (FEDEX, UPSוDHL) מתחשבות בשלושה גורמים עיקריים לקביעת עלות המשלוח: זמן המשלוח, גודלו (בעיקר משקל, למרות שגם צורת החבילה משפיעה) והמרחק. משלוחים לאיחוד..
שלום רב. אילו פרטים עלי לציין בטופס בקשת הצעת מחיר כדי שחברת ההובלות לא תוכל "לשנות מחיר" ביום ההובלה, וכדי לקבל הצעת מחיר כמה שיותר מדוייקת? 07/08/2013
מדובר בשאלה מצויינת, כיוון שגם חברות הובלות רציניות מאוד ובעלות מוניטין וניסיון נאלצות לעיתים לשנות מחיר עם ביצוע העבודה בגלל הופעה של גורמים חדשים שלא צויינו על ידי הלקוח. פירוט של כל  הפרטים..
אני עומד לעבור דירה, יש לי אקווריום גדול (350 ליטר) עם דגים וצמחים, איך אני יכול להעביר אותו? 21/03/2013
על מנת לנייד אקווריום יש כמה אופציות, האופציה הראשונה, היא למלא דלי עם שני שליש מים, להכניס לתוכו את הדגים והצמחים, וברגע שאתה מגיע לבית החדש, למלא מיד את האקווריום ולהחזיר לשם את הדגים ואת..
אני מתכוון לעבור דירה ולשכור את שירותיה של חברת ההובלות כדי לבצע את המעבר. רציתי לדעת, האם אני מחויב לזמן פריקה מסוים או שאני יכול לפרוק את החפצים בזמני החופשי? 12/01/2013
כמובן שאם אין זקוק למובילים כדי לפרוק, הרי שזמן הפריקה איננו משנה מבחינתך. אך אם הינך זקוק להם או אם החפצים שלך נמצאים בארגזים של החברה ועליך להחזיר אותם, אזי שיש זמן מוגבל שנקבע בינך לבין החברה, עד..
לא מעט חברות הובלה מתגאות בכך שהן מחזיקות תקן ISO מה זה אומר? 12/01/2013
תקני ISO הם תקנים שמוגדרים על ידי ארגון התקינה הבינלאומית וניתנים על ידי מכון התקנים הישראלי. מדובר בתקני איכות, אשר כוללים את איכות החברה מבחינת המוצר, השירות, תחזוקה, בטיחות, ניהול ועוד. חשוב לציין..
כיצד ניתן להימנע מהברזות או גניבות של חברות הובלה ? 12/01/2013
ישנם מקרים בהם אתם קובעים עם חברת ההובלה את התאריך שבו הינכם מעוניינים לעבור דירה, והמובילים הבריזו לכם. ראשית, מומלץ להחתים את חברת ההובלות על חוזה קצר שכולל את כל פרטי ההובלה ואת ההתחייבות של שני..
העברתי את כל תכולת הדירה חוץ ממכונת כביסה ומקרר, כמה תעלה העברה כזו? 12/01/2013
המחיר תלוי כמובן בתנאי ההובלה. בהנחה שלא מדובר בהובלה עם אחריות, והן המוצא והיעד נמצאים בגובה של עד ארבע קומות (או לחליפין מעלית גדולה מספיק), מדובר ב500-1000 שקלים. שימו לב כי יתכן וחדר המדרגות צר..
מה זה הובלות אקספרס, ותוך כמה זמן הן נעשות? 12/01/2013
 המונח הובלות אקספרס מתייחס בדרך כלל להובלות הנעשות באותו היום (טווח של כשעתיים בהובלות אזוריות) או למחרת היום (בייחוד בהובלות ארוכות טווח). הובלות אקספרס מתומחרות בדרך כלל פי שתיים ממחיר ההובלה..
לקוח שלי טוען שחברת ההובלות גרמה לנזק לציוד שלו כאשר הובילה ארגזים שלי לאחסון במחסנו. האם יש לי אחריות כלכלית בנושא, או שאין ממה לחשוש? 12/01/2013
האחריות של מעסיק עבור נזקים שנעשו בשליחותו (אחריות הנקראת גם "אחריות שילוחית", זאת בניגוד לאחריות האישית, בגין פעולה או חוסר פעולה למניעת נזק, שתקפה תמיד) תלויה בסוג יחסי העבודה עם המזיק...
אני עובר דירה וצריך אחסון למשך חודש בקונטיינר. מה טווח המחירים לאחסנה כזו? 25/07/2012
מחיר אחסון תכולת דירה בקונטיינר תלוי במספר גורמים, גודל הקונטיינר (20 או 40 פיט, תלוי בגודל הדירה), לכך יש להוסיף מחיר ביטוח, כל חברה גובה סכום אחר. בעיקרון המחיר נע בין 400 שקל ל1200 ליום,..
כמה יעלו שירותי פירוק והרכבה של הריהוט בבית לצורך העברה. 06/07/2012
באם מדובר בכמות לא גדולה של ריהוט שיש לפרק (עד עשרה מבנים בממוצע), המחיר לכלל השירות עולה כ-1000 שקלים. בתוספת תשלום של 1000-3000 שקלים תקבלו שירותי אריזה מלאים של כל תכולת הבית (הפריקה עליכם..
מה מידת האחריות המוענקת על ידי חברת הובלת פסנתרים לגבי נזקים שעלולים להגרם בזמן ההעברה? 06/07/2012
אם אנחנו מדברים על חברת הובלות פסנתרים מקצועית (מומלץ מאוד, שכן כך תשמרו על איכות הכלי ותקטינו משמעותית את הסיכוי לפגמים במהלך ההעברה) , מקובל שהחברה מבטחת את הפסנתר כנגד כל נזקים מכאניים, בדרך כלל..
ברשותנו פסנתר כנף של ברכשטיין, והיינו רוצים להובילו עם מינימום נזק, מה הדרך להשיג זאת? 06/07/2012
כדאי מאוד במקרה זה לפנות אל חברת הובלת פסנתרים עם ניסיון מוכך, ולא לקמץ בהוצאות. חשוב להקפיד כי החברה מכסה את הפסנתר לגמרי בכיסוי ניילון וכדומה בעת ההעברה. כמו כן מומלץ מאוד לשכור שירותי הובלה עם..
כמה עולה להעביר מזרן זוגי מירושלים לבאר שבע? 30/05/2012
עלות ההובלה היא כ600 שקלים. במידה והמוצא או היעד הם מקומות קשים לגישה (קומה גבוהה ללא מעלית, גישה צרה וכו') המחיר יעלה. זיכרו כי בדרך כלל, אלא אם כן צויין מראש, עלות ההובלה היא ללא ביטוח
הזמנתי הובלת דירה לפני שבועיים וחברת ההובלת שברה סט צלחות. האם מגיע לי פיצוי? 24/05/2012
תלוי בתנאי ההובלה. אם צויין בפירוש ביטוח ההובלה, ניתן לתבוע החזר כספי, בהנחה כמובן שאין כל ספק כי הנזק נגרם בגלל המובילים ולא בגין אריזה פגומה.
האם ניתן להוביל מזגן? 24/10/2011
בהחלט. בדיוק כמו מכשיר חשמלי אחר. במידה והחלטתם לקחת את המזגן הישן לבית או למשרד החדש, יש לפרק את הפנל ואת המנוע שלו, לוודא שהוא עומד בצורה טובה במשאית ולהביאו למקומו החדש. חשוב לזכור שני דברים..
מה עלי לעשות עם כל האוכל שלי בזמן ההובלה? 10/10/2011
יש כמה אופציות. קופסאות שימורים ואוכל לא קפוא, אפשר להוביל בארגזים רגילים. אוכל שדורש הקפאה אפשר להוביל בצידניות ובמקררים שנמצאים במשאית (מקררי הובלה). במידה ואין, אז צריך לבדוק כמה זמן עורכת הנסיעה..
על מי מוטלת האחריות לביטחון החפצים בעת ההובלה? 22/09/2011
האחריות על כך מוטלת על שני הצדדים. המובילים צריכים לדאוג שהחפצים אותם הם מובילים, יגיעו בשלום ליעדם. לעומת זאת מי שהזמין את ההובלה, צריך לוודא שהחפצים מכוסים ומוגנים היטב. כמו כן באחריותו לבצע ביטוח..
   12הבא »   
Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים חברת הובלות מקצועית ואמינה? נשמח לשוחח
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!