hovalot4u.co.il

הובלות מנוף- המדריך השלם

לשם העברת ציוד כבד מקומות גבוהות, משתמשים אנשים רבים בשירותי מנוף. הנה מספר טיפים עבורם


איך לבחור חברת הובלת מנוף


תחילה רצוי לחפש באופן מקוון, כנסו לפורומים ובדקו המלצות של לקוחות קודמים של חברת הובלת מנוף. כמובן וכמובן שרצוי להיוועץ בקרובים על מנת שימקדו את ההחלטות שלכם באופן פרטי.

כאשר סוף כל סוף החלטתם ומצאת את חברת ההובלות המיועדת בקשו לראות תעודת ביטוח של החברה, הסיבה לכך היא ביטוח על הציוד אותו הם מובילים. לא הייתם רוצים לראות את אחד הרהיטים האהובים עליכם נסדק או נשבר בלי ביטוח מאחוריי זה, לכן זהו פרמטר מאוד חשוב בבחירת חברת ההובלות.


איך נדע אם חברת ההובלה היא בעלת רישיון?


חברת הובלות מעסיקה עובדים אשר עברו הסמכה לעבודה עם עגורן ועושים זאת במקצועיות רבה, מובילים אלו עבורו קורס בטיחות הובלת מנוף והפעלת מנוף, בסופו של הקורס נערכים מבחנים ורק העוברים אותם בהצלחה מורשים להפעיל מנוף. בשל כך משרד התחבורה קבע למי ישנה האפשרות להפעיל שימוש במנוף.

בקשו את הרישיון הזה גם כן מחברת ההובלה על מנת לישון בשקט ולא לחסוך במחיר שיעלה לכם בעתיד הרבה יותר. אחרי כל הבידוק הקפדני עברו על סעיפי החוזה ובדקו שהכל במקום וכמו שביקשתם או ציפיתם.


השכרת מנוף, כוללת גם משאית ממנה יוצא המנוף, הכי נוח זה להשכיר מנוף ומשאית שיכולים גם לאכלס את הריהוט אותו מבקשים להוביל


הובלת מנוף – מה ניתן להוביל באמצעותו?


ראשית ניתן להבין כי ניתן להעביר בנוף כל דבר כמט, ובאמצעות מנוף החיים פשוטים הרבה יותר כיוון שהמנוף נעמד בפתח ביתכם ובאמצעות וו חזקה במיוחד מושך אל המשאית עליה הוא יושב את כל הרהיטים. באופן הזה חוסכים המובילים מאמץ רב וכך הסיכון כי אחד הרהיטים ייהרס או ישבר הוא נמוך יותר.

בפשטות זו גם מגיעה המשאית לפתח הבית החדש ובאותה קלות מעבירה את הרהיטים אל הבית החדש דרך חלון גדול ומרווח. לפעמים ישנה בעייתיות עם מנופים כיוון שקיימים בניינים עם גינה גדולה וחוסר גישה לבניין מהכביש, פה ישנה בעייתיות ולכן על החברה להגיע בעצמה לבדוק את השטח. לסיכום, אין דבר ספציפי שרצוי להעביר באמצעות מנוף, זה רק חוסך לכם את כאבי הראש של מעבר הדירה.

הובלת מנוף – מחירים

ניתן לשכור משאית מנוף לפי שעה באם מדובר במעבר דירה פשוט, או לשכור אותו לכמה ימים אפילו. אם החלטתם לשכור את המנוף לפי שעה, ההחלטה הסטנדרטית, שעת עבודה צריכה לעלות בסביבות ה300 שקלים. שכר זה אינו כולל את שכר טרחת העובדים ותעריפים על רהיטים שבירים, כמו כן גם עונת המעבר ויום המעבר משפיעים על המחיר, מעבר לקראת סוף השבוע הוא יקר יותר ממעבר בתחילת השבוע.

העידן המודרני העביר אותנו לחיים פשוטים הרבה יותר, הובלת מנוף, הכול כול כך פשוט ונוח.
06/08/2010    hovalot4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים חברה להובלות מנוף ? נשמח לדבר ולהציע
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!