hovalot4u.co.il

הובלת רהיטים- המדריך השלם של פירוק והרכבת רהיטים


פירוק והרכבת רהיטים הוא אחד השלבים הקריטיים בהובלה. הנה כמה טיפים למפרקים ולמרכיבים

נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מלמדים כי ישראל מחליף מקום מגורים אחת לעשר שנים. לעומת זאת עסקים, משרדים וכדומה, משנים כתובת לעיתים קרובות עוד יותר. מכאן קל מאוד להסיק שמעבר, ובן זוגו הבלתי נפרד, הובלת רהיטים ותכולת הנכס, הינם פחות או יותר עניין שבשגרה עבור עמנו. עקב כך אספנו עבורכם כמה טיפים ועצות לגבי פירוק והרכבה, הובלת רהיטים, ומה שביניהם.

הובלת רהיטים- מחירון בסיסי

הנתון המכריע ביותר בבחירת חברת הובלת רהיטים הוא כמובן המחיר. עם זאת, יש כמה נקודות חשובות שיש לבדוק לפני קביעת דעתנו על הצעת מחיר של הובלת רהיטים. העניין הראשון הוא הביטוח: חברות הובלת רהיטים זולות, ולמעשה כל מקרה בו אין מצויין אחרת בפירוש, מתנערות מלכתחילה מכל אחריות שהיא לגבי תוצאות ההובלה.
במילים אחרות, הסרביז שעלול להשבר, כלי הבית שיכול להשרט, כולם על אחריותכם הבלעדית בלבד. עניין שני חשוב הוא שירותים נלווים.

חברות הובלת רהיטים רבות מציעות שירותי אריזה, וחברות הובלת רהיטים יקרות יותר עלולות אף לספק שירות זה כחלק כלול במחיר. עם זאת, לרוב, כאשר מדובר על חברת הובלת רהיטים ממוצעת, תאלצו לארוז ולפרוק בכוחות עצמכם. המחיר של הובלת רהיטים מושפע, בניגוד לדעה הרווחת, מהכל (כמעט) חוץ מהמרחק. למעשה, אם תחשבו על כך, ההבדל בין הובלת רהיטים בין שני רחובות סמוכים לבין הובלת רהיטים בין באר שבע לחיפה הוא שלוש שעות, שאת כולן מבלה הצוות במשאית הממוזגת. לפיכך המחיר בין שתי סוגי הובלת רהיטים אלה עומד פחות או יותר על מחיר המשאית והדלק, כ500 שקלים בלבד.

גובה קומת היעד והמוצא, לעומת זאת, משפיעים מאוד על כמות העבודה, כוח העבודה והזמן שתאלץ חברת הובלת רהיטים להשקיע. ההבדל בין קומה שניה לשלישית הוא כביכות עשר מדרגות בלבד, אבל אם תכפילו זאת במאה הפעמים (לפחות) שיאלצו המובילים לעלות את ההבדל הזה, תקבלו 1000 מדרגות, גבוהה כמעט כמו מגדל אייפל. לפיכך הבדל הובלה של קומה אחת בלבד יוסיף לפחות 1000 שקלים למחיר ההובלה.


"חברות הובלה רבות מספקות היום גם שירותי פירוק רהיטים, חלקן מעדיפות להעסיק קבלני משנה לשם כך"

פירוק והרכבה של רהיטים

חלק נכבד מתכולת כל דירה או עסק ממוצע בלתי ניתן להובלה כלל, או לפחות בצורתם הטבעית. כך לדוגמא כמעט כל ארון בגדים ממוצע גדול הרבה יותר מהמימדים הדרושים ליציאה מן הדלת, שלא לדבר על הורדה והעלאה נוחות בחדרי מדרגות מפותלים.

לפיכך לפני כל הובלת רהיטים יש הרבה עבודת פירוק והרכבה. כיוון שפירוק והרכבה של רהיטים הם עסק מסובך, העלול להשפיע לא רק על המראה ואורך החיים של הרהיט (פירוק והרכבה חובבניים יכולים לשרוט ולפגום באיכות העץ לדוגמא), אלא גם על בטיחות העוסקים בכך (חוסר קיבוע מספק במהלך פירוק והרכבה יכולים להפוך ארון ממוצע לסיכון בטיחותי חמור), בוחרים רבים להשתמש בשירותי פירוק והרכבה מקצועיים. שירותים אלו מסופקים לעיתים קרובות על ידי חברת הובלת רהיטים או קבלני משנה שלה. מדובר בדרך כלל בשכר של 1000 שקלים ומעלה לתכולת דירה ממוצעת.


04/07/2010    המאמר עודכן בתאריך 19/04/2016    www.hovalot4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מעוניינים לעשות הובלות קטנות ? נשמח לדבר
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!