hovalot4u.co.il

אחסון תכולת דירה - איך עושים את זה נכון


אחת הסיטואציות הלא נעימות שעוברים אנשים שנמצאים בשלבים של מעבר דירה היא, שהם נאלצים לצאת מדירתם הישנה בזמן שדירתם החדשה עדיין לא מוכנה למגורים או לכניסתם אליה. סיטואציה זו מאלצת אותם לעבור להתגורר בבית מלון, אצל קרובי משפחה, חברים, במקרים מסוימים אף להשכיר דירה לזמן קצוב עד שהדירה שלהם תהיה מוכנה.
 
מעבר לאי נוחות שנגרמת להם ולאנשים אצלם הם לנים באותה תקופה כתוצאה מהמעבר שלהם, יכולה להיגרם גם אי נוחות בגלל שהם צריכים לקחת את הרכוש שלהם איתם. על מנת להתגבר על אי נוחות זו, אנו ממליצים על אחסון תכולת דירה במחסנים שמיועדים לכך.
 
חברות הובלה רבות מחזיקות כיום גם מחסנים להשכרה. מחסנים אלו נועדו לאפשר ללקוחות שלהם, לאכלס את תכולת הדירה שלהם אצלם עד אשר הם ייכנסו לדירתם החדשה. זה מקל על הלקוחות הן בכך שהם לא צריכים להעביר את תכולת הדירה פעמיים, וכן זה מאפשר לחברת ההובלות לבצע העברה פשוטה של תכולת הדירה ממקום מושבה.

מחסנים להשכרה מסוג זה, מאובטחים 24 שעות באמצעות גדרות, שומרים ומצלמות, הכניסה אל המחסן מותרת רק למי שמשכיר אותו, ולרוב חברות הובלה מחזיקות מחסנים בגדלים שונים, כך שניתן לאכלס בהם גם תכולה של דירה קטנה וגם תכולה של דירה גדולה.
 
מחירי אחסון
 
מחירון אחסון מבוסס על ממוצע של מספר חברות המחזיקות במחסנים לצורכי  אחסון תכולת דירה או משרד. מדובר בחברות כמו אביה, מונטריאול ומחסני רז ואחרות. חשוב להבהיר, המחיר הוא לחודש, וכפי שנראה הוא משתנה בהתאם לתכולה. אחסון תכולת דירה של 2 חדרים עולה בין 350 ל550 שקל ליום. מחיר תכולת דירה של 3 חדרים הוא בין 500 ל750 שקל. תכולת דירה של 4 חדרים עולה בין 700 ל1000 שקל, ותכולת דירה של 5 חדרים עולה בין 1000 ל1300 שקל לחודש.

הסיבה להבדל במחירים הוא שגודל התכולה הוא כמובן שונה, עם זאת כפי שניתן לשים לב, ייתכן שתכולה דירה מסוימת תהיה גדולה יותר מתכולת דירה שגדולה ממנה, המדידה נעשית על פי בדיקת שאר חדרי הבית.

בטרם פונים אל אחסון תכולת דירה, יש לדעת מספר דברים, ראשית, המדידה בישראל נעשית על פי הנפח שהתכולה תופסת לפיכך, המחיר הכללי יכול להשתנות אחרי מדידת הנפח. חברת האחסון מציינת את המחיר כבר בהתחלה על מנת שהלקוח ידע כמה עליו לשלם עבור כל חודש. שנית, יש לברר האם אחסון של יותר מחודש אחד, מוזיל את הסכום (לעיתים אחסון של מספר חודשים יכול להוזיל את הסכום הכללי באופן דרסטי), שלוש, האם צריך לשלם אקסטרה על אמצעי מיגון נוספים שהחברה מעניקה, ארבע, האם כחלק מהעסקה אתם מקבלים ביטוח על הרכוש שלכם או שעליכם לעשות אותו בנפרד.
 
מה צריך לבדוק בטרם משכירים מחסן?
 
א.אסור להחליט רק על סמך שיחת טלפון. חייבים לגשת למקום ולבדוק כיצד הוא נראה, אילו אמצעי מיגון יש בו, מה שטח המחסן, היכן הוא נמצא, מי עובד בו. רק כך תוכלו לקבל החלטה נכונה איזה מחסן להשכיר.
 
ב.יש לברר האם המחסן עובר הדברה מעת לעת. שלא תגלו במקרה שהמחסן מלא מזיקים שפוגעים בתכולה שלכם.
 
ג.יש לוודא שרק אתם מאכלסים את המחסן ולא ניתן לאף גורם אחר לאכלס בו או להיכנס אליו.
 
ד.רצוי לאכלס את התכולה שלכם במחסן של חברה שמבצעת גם הובלות, כך עבודת ההובלה תהיה פשוטה ונוחה יותר.01/06/2010    המאמר עודכן בתאריך 24/09/2015    www.hovalot4u.co.il© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
צריכים אחסון? התקשרו להצעה אטרקטיבית!
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!