hovalot4u.co.il

מחירון הובלות


כיוון שאין כל פיקוח ממשלתי או אחר על עסקי ההובלה, מחירי ההובלות ואיכות המובילים יכולים לנוע בטווחים של סדר גודל (פי 10). לכן חשוב מאוד להבין בדיוק את תנאי העיסקה. בכדי לעזור לכם להתמצא במצב, הבאנו להלן מחירון הובלות מקוצר.
מחירון הובלות קלות
בגלל פריחת עסקי ההיי טק והייצור הזעיר בישראל, נוצר צורך בביצוע העברות שמבחינת נפח ומשקל נופלות בין משלוח לבין הובלה ממש. נניח שברצונכם לשלוח שלושה ארגזים גדולים מלאים בציוד, או להעביר כמה ארגזי מסמכים. משלוח בדואר יכול להתברר כיקר ובעיקר איטי, ומאידך אין טעם להזמין מובילים פרופר, עם המשאית הגדולה וציוד הגרירה.

כמענה לצורך הקימו חברות שליחויות שונות ("הוריקן", "טיק טק") ואף חברות הדואר (
DHL, FEDEX ולאחרונה גם דואר ישראל) שירותי "שליחויות כבדות"- העברת משאות בנפח בינוני, עד גודל טנדר, מן הלקוח אל הנמען.
מחירון הובלות דירה ומשרדים קטנים
למרות האמור לעיל, רוב שוק ההובלות עדיין עומד על ההובלות ה"מסורתיות"- דירה ומשרדים קטנים. המשתנה המשפיע ביותר על מחירון הובלות זה הוא כמות העבודה הפיזית שעל המובילים להשקיע, או במילים אחרות כמות החפצים, משקלם, וגובה הדירה (במוצא וביעד).

מרחק ההובלה לעומת זאת. כך לדוגמא הובלת תכולת דירה טיפוסית מקומה שניה לשלישית בין שני רחובות סמוכים תעלה כ2000 שקלים, ואילו העברת אותה הדירה בין גוש דן לירושלים, מרחק נסיע של שעה, תעלה 2100 שקלים..
אם גיליתם הבדלים ענקיים, פי שנים ויותר, בהצעות המחיר שקיבלתם, קרוב לוודאי שהסיבה נעוצה בתנאי ההובלה, ובייחוד בתנאי הביטוח. המחיר שהוזכר לעיל לא כולל ביטוח על החפצים המובלים, וחברות הובלה זולות עוד יותר יתנו אולי הצעות מחיר נמוכות מהנ"ל.

עם זאת, בכל עבודת הובלה גדולה, ובייחוד אם המובילים ממהרים מידי (אופייני להצעות מחיר זולות במיוחד) לא מן הנמנע הוא כי ישברו כמה כלים שלא נארזו כראוי.

אם מדובר בפריטי רכוש זניחים, החיסכון במחיר כדאי, אך אם מדובר בציוד יקר במיוחד, כדאי להשקיע כמה מאות שקלים נוספות על הובלה עם ביטוח. מחירון הובלות מבוטחות משתנה מאוד לפי הקף האחרויות (עד לתקרה של סכום מסויים, פיצוי מלא וכו'), ויעלה ב50-130% יותר ממחיר הובלה מקבילה ללא ביטוח.
אריזות
שירות חדש יחסית שמספקות חברות הובלה הוא אריזות בבית הלקוח. בין אם מדובר בכלי בית ובין אם מדובר בציוד מקצועי, תמיד נעים יותר להפטר מעול האריזה. הובלות יקרות במיוחד עם ביטוח מלא מציעות בדרך כלל שירותי אריזה חינם (כחלק מן המאמצים שלהן להמנע מנזקים בזמן ההעברה). הובלות זולות יותר יכולות לספק שירותים כאלה בתשלום נוסף. כך לדוגמא אריזת תכולת דירה טיפוסית בת 4 חדרים, על ידי שני פועלים (בדרך כלל יום עבודה בודד), כולל עלות ציוד האריזה, תעלה כ1000 שקלים.

מחירון קצר לשירותכם


הובלת פריט בודד:                                  348 ש"ח 
הובלת דירת חדר עד שני חדרים וחצי:      1,040  ש"ח 
הובלת דירת שלוש עד ארבע חדרים:        1,952  ש"ח 
הובלת דירה בינונית-גדולה+אריזה:          2952  ש"ח 
הובלות "מורכבות":                                 9000-11000 ש"ח       


 15/05/2010    www.hovalot4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים חברת הובלות מקצועית ואמינה? נשמח לשוחח
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!