hovalot4u.co.il

הובלות סטודנטים -לעבור דירה בין מבחן לסמינר


עוד מעט תתחיל שנת הלימודים האקדמאית, והסטודנטים יחזרו ללמוד. עבור רבים, החופשה שבין שנת לימודים אחת לשנייה, לא היתה חופשה רגילה של נסיעה לחו"ל ומסיבות, אלא הם דווקא הלכו מדירה אחת לשנייה עד שמצאו את הדירה אליה החליטו לעבור, ואז החל השלב בו הם ביצעו את המעבר של הדירה.

אלפי סטודנטים כל שנה שוכרים דירות, אם זה אחרי שגרו אצל ההורים ועברו לגור לבד ואם זה אחרי שגרו בדירה אחת ועברו לדירה אחרת, לעיתים הדירה הראשונה היתה במעונות הסטודנטים בעוד הדירה השנייה, היא כבר דירה לכל דבר. הובלות סטודנטים אינם שונים מהותית מהובלות רגילות ובכל זאת כדי להתעכב על מספר נקודות בהובלות מסוג זה.
כולנו יודעים במה כרוך מעבר דירה והובלה חפצים מדירה אחת לשנייה. אריזה של החפצים, העברתם למשאית, הובלתם אל הדירה החדשה ופירוק החפצים לפני סידורם בבית.

במה שונה אם כן הובלות אצל סטודנטים ?

יש מספר דברים שהופכים הובלה זו לשונה וכדי לשים לב אליהם:

ראשית, סטודנטים להבדיל ממשפחות, ינסו כמה שפחות להוציא כסף על הובלה. הם ישתמשו במכוניות של ההורים, חברים ובכל דרך אפשרית ונוחה כדי להוביל את מירב החפצים בעצמם, על מנת לחסוך את מסת ההובלה. לעיתים ההובלה תכלול רק את הדברים הכבדים, ארונות, מיטות וכדומה. חשוב לציין שלא מעט חברות הובלות מודעות לכך ולכן עורכות מבצעים ומעניקות הנחות לסטודנטים.

שנית, כאשר זוג צעיר עובר לגור בפעם הראשונה ביחד, אפשרי שההובלה תתבצע משני מקומות שונים, ואז יש צורך בתיאום של ההובלה, במיוחד אם אין מדובר בחברה אחת שעושה את שתי ההובלות.

שלוש, לא פעם סטודנטים מקצה אחד של הארץ עוברים לקצה השני, כאשר מדובר במעבר לאוניברסיטה או מכללה רחוקה. מכאן שנדרשת חברת הובלות אשר מבצעת הובלות בכל הארץ ולא רק בעיר.

ארבע, להבדיל ממעבר לדירה או משרד חדש, אשר נמצאים בבעלות בעלי הדירה או המשרד, מה שאומר שהם יכולים לקבוע את מועד ההובלה מתי שנוח להם, אצל סטודנטים מדובר בדירות שכורות שלא ברשותם ומכאן שתאריך ושעת ההובלה, לא פעם נקבעים על פי מועד התאריך בו עליהם לצאת מהבית. לחץ הזמן יכול לשחק כאן תפקיד חשוב.

לסיכום, הובלות סטודנטים נערכים בתנאים אחרים, שכן מי שמבצע את ההובלה איננו נמצא באותו מקום כמו משפחה מבוססת או רווקים מבוססים. לעיתים חברות ההובלות לא יאהבו את זה, אך חשוב לזכור דבר אחד, סטודנט מרוצה הוא סטודנט שיספר לכל החברים שלו על כך. זה כמובן ישרת את חברת ההובלות בעתיד.08/10/2009    המאמר עודכן בתאריך 19/04/2016    http://www.hovalot4u.co.il/


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים הובלות לסטודנטים ? השאירו פרטים וקבלו הצעות בהקדם
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!