hovalot4u.co.il

הובלות משרדים – איך עושים את זה נכון?


אם מעבר דירה הוא עניין מסובך, אפשר רק להניח עד כמה מעבר משרד הוא דבר לא פשוט. מיד נלמד כיצד עושים את זה בצורה נכונה
 
הובלת דירה, אנחנו יודעים מניסיון לוקחת בדרך כלל יום אחד. לרוב הדיירים יעבירו חלק מהחפצים בעצמם לפני המעבר ואת המעבר הגדול עם חברת הובלות הם עורכים ביום אחד. כאשר מדברים על הובלות משרדים, אנחנו כבר מדברים על סרט אחר לגמרי. בסרט הזה,לא נעשה הובלות עצמיות ובדרך כלל זה לא ייקח יום אחד.

לפני שנתחיל להסביר כיצד מבצעים הובלות משרדים, חייבים לתת שני סייגים כלליים, הראשון, בדרך כלל עסק ממוצע עובר יותר מבנים מאשר אדם פרטי (תלוי בגידול מצבת כח האדם בעסק ובהתפתחות הכלכלית שלו) שני, כל מה שנדבר עליו יהיה תלוי בסוג העסק. רוצה לומר, משרד קטן שעובר מבנה זה אופרה אחת, משרד עם מפעלים ומחסנים זה אופרה אחרת.

למה הובלות משרדים הן שונות מהובלת דירות

זה נובע משתי סיבות עיקריות , הראשונה, מסיבות של ביטוח (הן של עובדים והן של ציוד) המשרד לא יבקש לבצע הובלות קטנות עצמאיות אלא רק באמצעות חברת הובלות. לכן כל הרעיון של להעביר ציוד לפני המעבר הגדול כמעט ולא יתבצע, אלא באופן מאוד מצומצם. הסיבה השנייה, עסק לא יכול להפסיק לעבוד, כל יום שהוא לא עובד הוא מפסיד כסף. לכן המעבר יתבצע במשך מספר ימים כדי שלא כל העסק יושבת.

כיצד מתבצעות הובלות משרדים

בדומה להובלות של בתים פרטיים, הובלות משרדים יתבצעו על פי תוכנית מסודרת, כאשר התוכנית תתבסס על סדר מסוים שיאפשר אריזה ופירוק של המסמכים והציוד בקלות. אנחנו ממליצים על הנקודות הבאות:
  • לסדר את כל המסמכים והתיקיות על פי סדר קבוע, שנים, מאפיינים דומים, משרד בו הם יושבים וכדומה
  • הציוד המשרדי יהיה מסודר על פי חדרים
  • לדאוג שבעת ימי המעבר , יישארו מספיק כלים לעבודה במבנה הישן, על מנת שהעבודה לא תיפגע
  • הדברים האחרונים שצריכים להיות מפורקים הם המחשבים וקווי התקשורת למיניהם.
כאן אנו נבקש להוסיף שתי עצות משמעותיות, הראשונה, תקפידו להציב איש מטעמכם, שיהיה אחראי על המעבר. הוא יהיה זה שיהיה אחראי על הקשר עם חברת ההובלות, הוא זה שיצור תוכנית מעבר, הוא יטפל בכל הדברים הקשורים לפירוק ואריזה. שאיש אחד מטפל בתוכנית וכולם כפופים אליו, המעבר עובר בצורה פשוטה יותר.

עצה שנייה , תקפידו שאחראי מטעם חברת ההובלות תבקר אצלכם לפני המעבר על מנת להבין את גודל הפרויקט המדובר. תדאגו לקחת מהם מוצרי אריזה ולקבל תוכנית מעבר ברורה, משלב האריזה ועד שלב הפירוק (שלבים שיתבצעו על ידכם ועל ידי המובילים עצמם). חשוב לציין שחברות הובלות, מספקות אנשי צוות לפירוק והרכבה מחדש של מערכות תקשורת ומחשבים, ריהוט, ספריות ועוד. מדובר באנשי מקצוע ומוטב להשתמש בהם ולא לעשות זאת באופן עצמאי.

מעבר להובלות משרד

מלבד הובלות משרד, תוכלו למצוא חברות הובלות, כולל כאן באתר, במסגרת הובלות משרדים וחברות הובלות רגילות, גם חברות שמבצעות פרוייקטים גדולים יותר של הובלה, הכוונה לספריות, תערוכות, מוזיאונים, מפעלים, ועוד. כאן אנחנו מדברים על פרויקטים שלעיתים נמשכים שבוע ואפילו יותר. פרויקט שמצריך צוות מנוסה מטעם חברת ההובלות עם משאיות מתאימות והן אנשים שיהיו אחראים מצידכם על המעבר (לעיתים לא יספיק אדם אחד) כאן אגב להבדיל מהובלה של משרד רגיל, אנחנו מדברים על פרוייקט שיכול לעלות אלפי שקלים ויותר.

חמש דברים שצריך לזכור לפני שמתחילים בהובלה
  • עשו ביטוח הובלה אצל חברת היבטוח שלכם או אצל חברת ההובלה
  • וודאו שיש למשאית החברה מקום לעמוד בו כל הזמן
  • אם אתם צריכים הובלת מוצרי קירור או חומרים מסוכנים, תציינו זאת כבר בפגישה הראשונה
  • וודאו שהמבנה החדש מוכן להכנסת ציוד
  • עצה שלנו, עשו את ההובלה בימים של חול המועד או חופש. אז לא תפסידו הרבה עבודה ולא תבזבזו זמן מעבר על פקקים11/09/2012    המאמר עודכן בתאריך 19/04/2016    hovalot4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מעוניינים להוביל משרד? נשמח לשוחח ולייעץ
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!