hovalot4u.co.il

מוצרי אריזה לאריזה רגישה ובטוחהאריזת פריטים חשובים, שבירים או רגישים אינה חייבת להיות טרחה גדולה ואין צורך לעטוף את פריטכם באין-ספור שקיות או מוצרי אריזה מיוחדים ויקרים. במאמר זה נלמד כיצד ניתן לארוז במהירות ובקלות כל חפץ מבלי להשתגע ומבלי להוציא כסף רב
 

רבים הם הדרכים לארוז מוצרים ופריטים שונים אך יש לדעת כיצד לארוז נכון כך שחפצינו יישמרו ונוכל להוביל את החבילות בלב שקט. לכן בואו נצלול מיד להמלצות השונות כיצד לארוז מזון, תרופות וחפצים רגישים להובלות השונות שלנו.


אריזת מזון יבש ורטוב

בכדי לארוז מזון תצטרכו מספר מוצרי אריזה: "קופסאות ספר", קופסאות בינוניות, נייר דבק, שקיות ניילון, עיתונים ו/או ניילון מרופד, ניירות עבים.

- כל המזון היבש ייארז תחילה בתוך שקיות ניילון על מנת שיגנו עליו, כמו כן אם יש לכם מזון יבש אשר הינו פתוח כבר יהיה חכם לארוז אותו בשקיות הפלסטיק ולאחר מכן להדביק את השקיות בעזרת נייר דבק על מנת שלא יישפך ולאחר מכן יאוחסן בתוך הקופסאות הבנוניות.

- מזון אשר מאוחסן בצנצנות רצוי לארוז אותו בקופסאות מיוחדת הידועות כ-Book Boxes. הכוונה לקופסאות אשר נראות כמו ספרים, אלו קופסאות מיוחדות ולא גדולות במיוחד ומזכירות ספר אלא שבמקום דפים כאשר הם נפתחים ישנו חלל ריק בו אתם מאחסנים את הצנצנות שלכם.

גם פה נכון יהיה לארוז תחילה את צנצנות המזון בשקיות פלסטיק ולאטום אותן ורק אז להעביר את המזון לקופסא המיוחדת.

- לאחר שארזתם את כל המזון ואתם מתכוננים להעביר אותו לקופסאות גדולות יותר, לפני שאתם מובילים כבר ריפדו את צדדי ותחתית קופסאות אלו בעיתונים או ניירות עבים ובניילון מרופד מיוחד על מנת לגרום לפנים הקופסא להיות רך יותר בכדי להגן על החפצים בתוכו.

- סגרו את הקופסאות ורשמו "שביר" עליהם בכדי שהמובילים של חברת הובלות המטפלת בשינוע יידעו בוודאות לטפל בקופסאות אלו בעדינות רבה.

- בכדי לארוז מזון קר או טרי ניתן להשתמש בקופסאות או אריזות ג'ל קר אשר שומרות את המוצר בטמפרטורה קבועה לאורך ימים, כך המוצרים יישארו קרים וטריים בכל סוג אקלים.

דרך נוספת היא לאחסן את המזון בתיקי קירור אשר נותנים את אותו אפקט של הציידנית אך הינם קטנים ונוחים יותר לשינוע ונסיעות.
 

  אריזת תמונות, יצירות אומנות וכל מה שיקר ורגיש

תמונות ויצירות אומנות הינם פריטים רגישים וחשובים ובכדי לשמור עליהם ולארזם בבטחה נצטרך מספר מוצרי אריזה: קופסא המתאימה לגודל התמונה, עיתונים, ניילון מרופד, ניירות עבים. צורת האריזה הבאה נכונה גם לכל חפץ אחר אשר הינו רגיש וחשוב לכם.

- אריזת התמונות אינה קשה ולשם כך תצטרכו ראשית לרפד את הקופסאות בעיתונים או ניירות עבים לפי בחירתכם ובייחוד את חלקן התחתון של הקופסאות.

- כסו את התמונות בניילון מרופד מיוחד (ידוע כעטיפת בועות).

- הכניסו את התמונות המרופדות לקופסאות דרך חלקן העליון.

- ייתכנו מרווחים בין התמונות או בין התמונות לדפנות הקופסאות ולכן עליכם למלא חללים אלו גם כן בניירות עבים על מנת לרפד ולהגן מפני תזוזות התמונות בתוך הקופסאות.

- לאחר השלמת האריזה יש לסגור את הקופסאות בנייר דבק מספר פעמים על מנת להבטיח כי הן סגורות כראוי ולרשום על גבי הקופסאות "זכוכית שבירה" על מנת להבטיח שינוע ברמה הבטוחה והעדינה ביותר.

אריזה שכזו נכונה גם למקרה ומדובר בתמונות ממוסגרות בזכוכית.


אריזת תרופות

כאשר הנכם באים לארוז תרופות יש לשים לב אלו תרופות דורשות קירור ואלו יכולות להארז בצורה רגילה.

- תרופות אשר זקוקות לקירור יש לארוז בתיק קירור אשר ישמור על טמפרטורה נמוכה ועל התרופות. האפקט הינו אותו אפקט של צידנית וישנם הרבה תיקי קירור לא גדולים אשר יתאימו לאריזות התרופות.
- תרופות אשר אינן דורשות קירור ניתן לארוז בצורה פשוטה בשקיות ניילון ולאטום שקיות אלו בקשירה או נייר דבק בכדי שלא יתפזרו.

כפי שהנכם רואים כל חפץ ראוי שייארז בצורה אחרת ובכלי המתאים לו בכדי לשמור אותו טרי ו/או מוגן בזמן ההובלה.
 

אריזת מוצרים ופריטים חשובים אינה דורשת מיומנות גבוהה מידי או קופסאות מיוחדות. כל אחד יכול לארוז בבטחה בביתו במהירות ובקלות בעזרת מוצרים בסיסיים.
את חלק השינוע והמעבר השאירו כבר למובילים ולחברות ההובלות עצמן.

19/12/2011    hovalot4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2021 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים חברה המתמחה במוצרי אריזה? דברו איתנו
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!