hovalot4u.co.il

תוכנית הובלה נכונה


מי שעבר פעם דירה, יודע עד כמה יום המעבר יכול להיות מסורבל, מסובך ולא פשוט. אך הוא גם בטח זוכר, שהוא אמר לעצמו שאילו רק היה בונה תוכנית פעולה ליום המעבר, הכל יכול היה להיות פשוט וקל יותר, הן עבורו והן לחברת ההובלות.

איך בונים תוכנית הובלה

אז כיצד בונים תוכנית עבודה, לתכנון הובלה נוחה וקלה ויותר, תוכנית עבודה אשר תקל על העבודה המשותפת, ותאפשר הובלה מהירה? חשוב לציין כבר בתחילה, שהדבר איננו תלוי רק בכם, אלא גם במובילים של חברת ההובלות, עליהם להגיע במועד שקבעתם, ועל מנת שתהליך ההובלה יהיה מהיר וזריז, עליכם לקבוע איתם, שיהיה זה בשעה שאין פקקים ולחץ בכבישים. חברת הובלות צריכה לשלוח מספיק כוח אדם, ושיהיה מיומן ומנוסה, על מנת לבצע את תהליך הסחיבה מהר ובצורה יסודית.

כמו כן, על המובילים של חברת ההובלות , לבצע את העבודה בבת אחת, ולא לבצע הפסקות ארוכות, אשר יכולות לפגוע בעקביות התהליך. כמובן שאין זה אומר, שאתם לא צריכים להגיש להם משהו לשתות ולאכול, אחרי הכל, עליכם לזכור את העבודה הקשה שהם עושים.

כל זה, לא אומר שאין לכם חלק בתהליך תכנון ההובלה או באחריות לכך שההובלה תהיה חלקה וטובה. על מנת שהיא אכן תהיה כזו, עליכם לבצע תכנון מדויק ולהיות מאורגנים ומסודרים בהתאם. ראשית, עליכם לוודא שכל החפצים שלכם ארוזים ומאורגנים, עוד לפני שהמובילים מגיעים. כך הם לא יצטרכו לחכות שתתחילו לארוז את החפצים שלכם. שנית, עליכם לוודא שיש מקום חנייה מסודר וקרוב, עבור המשאית של חברת הובלות. יש לוודא שהמשאית לא חוסמת אף רכב, ואף רכב לא יכול לחסום אותה.

כמו כן, יש לוודא שאיש לא מבצע שימוש במעלית של הבניין (אם יש כזו) לאורך זמן, אם זה מעבר של דירה אחרת או שימוש לצורך שיפוצים. כך המעלית תהיה פנויה רק בשבילכם. יש גם לוודא, שהבית פנוי למעבר נוח של המובילים, הן למקרה בטיחות והן לצורכי הובלה נוחה.

תכנון הובלה , צריך לקחת בחשבון, לא רק את שעת ההובלה, כפי שצויין קודם לכן, אלא גם את מסלול ההובלה. המסלול חייב להיות קצר, נוח, בלי רמזורים ושלא תהיה בו תנועה כבדה. כך המשאית תוכל לעבור בנוח ולהגיע ליעדה במהירות. על מנת שגם תהליך הסחיבה אל הבית החדש, יתבצע במהירות, יש לוודא שישנה חנייה שמורה למשאית, בקירבת הבית, שהמעלית בבניין (אם יש כזו) פנויה, ושהדירה מוכנה לקבלת הסבלים.

רצוי לא להתחיל בתהליך הפריקה עד אשר כל תהליך ההובלה נגמר, כאשר רק בעת תהליך הפריקה, יעזרו לכם המובילים, לפרוק חפצים גדולים, וישנן חברות הובלות שאף יעזרו לכם להרכיב חפצים שונים שפורקו לשם אריזה. כמובן שתהליך זה לוקח קצת זמן, אך אחרי שסיימתם לבצע את ההובלה, אזי שאין חשיבות אמיתית למשך זמן הפריקה, שכן בכל מקרה, הוא יימשך מספר ימים.09/05/2009    www.hovalot4u.co.il© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים חברת הובלות מקצועית ואמינה? נשמח לשוחח
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!