hovalot4u.co.il

הובלת מקרר- מחירון


הובלת מקרר נחשבת לאחת ההובלות הקשות ביותר, המחיר הוא כמובן בהתאם

הובלת מקרר היא בדרך כלל אחת מאבני הנגף העיקריות בכל מבצע הובלות, בין אם מדובר בהובלה ביתית או העתקת מקום של בית עסק. הובלת מקרר דורשת צוות חזק פיזית ומיומן, ומורכבות המבצע של הובלת מקרר (הן מן הבחינה הגופנית והן מן הבחינה הלוגיסטית) מונעת מהדיוטות לנסות ולצלוח את המכשול הזה בכוחות עצמם. בשורות הבאות נציין כמה נקודות חשובות לגבי הובלת מקרר, הן במהלך מעבר מיקום והן במהלך הקניה הראשונית, עלות הובלת מקרר וכיצד הובלת מקרר מתומחרת.

הובלת מקרר- אופן התמחור ומחירון לדוגמא

הובלת מקרר מתומחרת בדומה לשאר ההובלות, בראש ובראשונה לפי הזמן וקושי העבודה של המובילים, ולאחר מכן, בסדר חשיבות יורד, לפי עלות הציוד הדרוש להובלה, הוצאות נלוות (דלק וכדומה) ועוד. כאשר מדובר על הובלת מקרר ביתי, גודלו הקטן יחסית (בדרך כלל לא יותר מאשר 2500 ליטרים) מהווה יתרון משמעותי מכל שלושת הבחינות שציינו. הציוד הדרוש לצורך הובלת מקרר ביתי הוא ברוב המקרים בסיסי למדי: משאית הובלות (אפילו משאית קלה, עד 15 טון), שני פועלים חסונים וציוד נשיאה בסיסי כמו שק גב ורתמה.

במקרה שההובלה פשוטה כמו שתיארנו, הפקטור העיקרי שישפיע על המחיר הוא גובה דירת המוצא והיעד, והרבה פחות מכך המרחק בין שתי הנקודות. כך לדוגמא, העברה בין דירה בקומה שלישית לדירה בקומה שניה עד שלישית תעלה כ500 שקלים ויותר, גם אם מדובר בבניינים סמוכים. הובלת מקרר בין שתי דירות כנ"ל כאשר הן נמצאות במרחק של 100 קילומטר זו מזו (לדוגמא מבאר שבע לירושלים) תעלה כ1000 שקלים, כלומר רק פי שתים יותר, כאשר המרחק גדל בכמה סדרי גודל. לעומת זאת העברה בין קומה חמישית לקומה חמישית תעלה בין 700 ל900 שקלים, שוב, כאשר מדובר על בניינים סמוכים.

הסיבה לצורת התמחור הזו היא העובדה שציינו לעיל: ההשקעה הגדולה ביותר של מובילים במהלך הובלת מקרר היא עבודת הצוות, שעולה באופן משמעותי עם העליה בקומות אך כמעט ולא מושפעת מן העליה במרחק (אותו גומעת המשאית). חשוב מאוד לציין במסגרת דיון זה כי הקומות שצויינו מתייחסות לקומות ללא מעלית. כאשר קיימת מעלית המתאימה לנשיאת המקרר (יש לברר הייטב עובדה זו, כיוון שרוב מעליות הנושאים בבניינים קטנות מידי לצורכי הובלת מקרר), ההובלה נחשבת כהובלה לקומה ראשונה בכל מקרה.


הובלת מקרר חדש

כל זאת נכון לגבי הובלת מקרר ביתי (גם אם מדובר בבית עסק כמובן) בין שני מעונות. כאשר מדובר על הובלת מקרר ראשונית, כלומר הגעת המקרר בעת הקניה, התמחור זול יותר. ראשית, בדרך כלל מיקום דירת היעד לא משנה. מחיר הובלת מקרר כזו עומד על כ500 שקלים, ללא תלות כאמור במיקום הדירה מבחינה אנכית (מספר קומה) או מיקום גיאוגרפי בארץ. יתרה מכך, יצרניות גדולות כמו גם רשתות שיווק מעניקות לעיתים הנחות משמעותיות על מחיר הובלת מקרר עד כדי הובלת מקרר חינם בכל קניה.

ההבדל בין הובלה של מקרר חדש למקרר ישן היא, הרגישות של המקרר. מקרר חדש רגיש יותר, בעוד ישן יכול להתקלקל מהר יותר18/10/2010    המאמר עודכן בתאריך 19/04/2016    hovalot4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2022 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מעוניינים לעשות הובלות קטנות ? נשמח לדבר
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!