hovalot4u.co.il

נפילה של 45% במחירי הובלה ימית בעולם מאז חודש יוני. נוסף לכך, 12% מספינות המכולה בעולם מושבתות

מצב עגום בהובלה הימית, כאשר 12% מספינות שמובילות מכולות בעולם נמצאות ללא עבודה, כאשר מומחים מעריכים שתוך שנתיים זה עלול להגיע ל-25%. לא מספיק שיש את הצרות הללו, ישנה נסיגה במחירים של ההובלה הימית, בזמן שמדד מחירי ההובלה הימית העולמית Baltic Dry ירד ב-45% מאז חודש יוני. המצב הנוכחי החל כבר בשנה..


עכשיו זה רשמי- בין הגורמים לכאבי גב הם עבודה פיזית קשה והרמת משאות כבדים

מחקר בהולנדי מאשר את הטענה, שכאבי גב נגרמים כתוצאה מנשיאת משאות כבדים ועבודה פיזית קשה. לפי המחקר כאבי הגב לא נגמרים בהכרח כתוצאה ממקרה אחד אלא משורה של מקרים שגורמים נזק לגב. לפי המחקר, הטיפול בכאבי גב חייב להיעשות באמצעות פיזיותרפיה וטיפול שיקום ולא באמצעות כדורים לשיכוך כאבים. טיפול שכזה מוענק רק..


מחסני רז במבצעי אחסון

החברה הירושלמית מחסני רז החלה במבצע אחסנה לאנשים שעוברים דירה. לפי פרסומים באתר החברה, יכולים הלקוחות להנאות מאחסון במשך חצי שנה ויותר, עם ביטוח תכולה בשווי 20000 ₪ עבור כל התקופה. מחסני רז מחזיקה שורה של מחסנים בירושלים עם אמצעי מיגון מהרמה הגבוהה ביותר שקיימים.


השנה האקדמית בפתח וחברות ההובלה יוצאות במבצעים לסטודנטים

  בקרוב תחל השנה האקדמית וחברות ההובלות החלו לאחרונה בפרסום מבצעים שונים לטובת הסטודנטים. מבצעים אלו נועדו למשוך את סטודנטים שעסוקים במעבר לדירות חדשות או למעונות, לבצע את ההובלה אצלם. חברת צמרת מפרסמת באתר שלה על מבצע עליו ניתן לשמוע במשרדי החברה, גם חברת א.א הובלות פתחה במבצע לסטודנטים לא..


חברת ע.ר.ד הובלות דוד היא הזוכה במכרז השב"ס

חברת ההובלות ע.ר.ד דוד זכתה לאחרונה באחד המכרזים החשובים בתחום ההובלות, מכרז של השב"ס (שירות בתי סוהר). במסגרת מכרז זה, תהיה אחראית החברה על ההובלות של הארגון. לפי הערכות מדובר בהכנסה של מיליוני שקלים בשנה. חשוב לציין שהחברה זכתה לאחרונה גם במכרז של נמל אשדוד.


חברת לוי הובלות מוזילה עלויות

חברת לוי ובניו הובלות , פרסמה השבוע באתר החברה, על שני מבצעים חדשים. הראשון מופנה למי שעובר דירה אך עדיין לא נכנס לדירתו החדשה, מחירים נמוכים לאחסון חפצים במחסני החברה, השני מופנה לסטודנטים העוברים דירה לקראת שנת הלימודים קרובה. החברה מדגישה שהמחירים בשני המבצעים הם מהזולים בארץ. על מנת לשמוע עליהם,..


רוזנבאום הובלות משכירים דירות למובילים אצלם

חברת רוזנבאום הובלות , החלה לאחרונה בשירות חדש למי שיבצע דרכה הובלה או יאחסן את החפצים אצלה, במהלכו ניתן להנאות מדירת מעבר משופצת ומאובזרת בשכירות, בעת תקופת מעבר הדירה. מבצע נועד לעזור למי שעובר דירה, ואיננו יכול עדיין להיכנס אליה. החברה מבטיחה מחיר אטרקטיבי לפונים וזמן שכירות שיכול להימשך שבועות,..


שמוליק הובלות במבצע ארגזים

חברת שמוליק הובלות, אשר מבצעת הובלות בכל רחבי הארץ של דירות, משרדים ומשלוחים החל לאחרונה במבצע, בו יכול כל לקוח שמבצע הובלה ביותר מ1500 שקל לקבל ארגזים חינם. תושבי ירושלים יקבלו את הארגזים לביתם, מי שמתגורר מחוץ לירושלים, יצטרך להגיע לירושלים לקבל אותם.


אמינות הובלות קטנות ברעיון חדש: השכרת רכב הובלה

חברת אמינות הובלות קטנות , יוצאת במבצע חדש, במהלכו ניתן להשכיר מהחברה משאית עם נהג ללא מובילים ולבצע את ההובלה באופן אישי. הובלה שכזו יכולה לחסוך באופן משמעותי בעלויות ההובלה. הובלה כזו טובה בעיקר עבור מי שרוצה להוביל חפצים או ציוד קטן ואין לו צורך במובילים.


שורה של מבצעים בחברת א.א הובלות

חברת א.א הובלות החלה בשורה של מבצעים הקיץ. בין היתר מדובר על הנחה של 35 אחוז  למי שמזמים הובלה באותה עיר, הנחה של 15 לסטודנטים שמזמינים הובלה, הנחה למי שמזמין הובלה בתוך ת"א והנחה למי שמזמין אדם נוסף שיערוך הובלה דרך החברה. הקיץ כידוע, הוא עונת ההובלות הגדולה, לכן חברות ההובלות השונות..


סוכנות תמונות תובעת חברת הובלות

סוכנות התמונות Getty Images תובעת חברת הובלות, על כך שפירסמו תמונה שלה באתר ללא אישור. חברת ההובלות  JA COLES, פירסמו באתר האינטרנט שלהם,  תמונה של הסוכנות לפני כשנתיים ללא אישור, וסוכנות התמונות עלתה על כך לאחרונה, במסגרת מעקב שהם עורכים אחר התמונות שלהם, כדי לגלות שימוש לא חוקי שנעשה..


Copyright © 2019 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים חברת הובלות מקצועית ואמינה? נשמח לשוחח
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!