hovalot4u.co.il

עשרה דברים שחשוב לדעת לגבי הובלות


אתם עומדים לעבור דירה או משרד וצריכים להזמין חברת הובלות? הנה עשרה דברים שצריך לדעת על הובלות בכלל וחברות הובלות בפרט

  • ישנן חברות הובלה המציעות שירותי הכל כלול, דהיינו אריזת תכולת הדירה, העברתה ופריקתה בכתובת החדשה. מחד, הובלה בשיטה הזו אמנם יקרה יותר ביחס להובלה סטנדרטית, ומאידך, ובייחוד אם מדובר בתכולה גדולה, היא עשויה לחסוך ללקוח זמן יקר שיהיה עליו להשקיע באריזה באופן עצמאי. פירוק והרכבה של כל מוצר יעלה בממוצע 150-250 ש"ח.
  • במידה והחלטתם לוותר על שירותי הכל כלול ולארוז את תכולת הדירה באופן עצמאי, חשוב להכין מראש כמות ארגזים גדולה, גם אם היא עודפת, לכל מקרה. את הדירה מומלץ לארוז לפי חדרים, כאשר ארגזים בעלי אותו סימון מסמלים את השתייכותם לחדר אחד. אפשרות נוספת היא לארוז בארגז אחד מוצרים שאינם סובלים דיחוי ודורשים פריקה מידית, ואת השאר לפרוק במועד מאוחר יותר. כלי זכוכית וכלים שבירים אחרים חשוב לעטוף בנייר ובאריזת פצפצים ולארוז בצורה זהירה בתוך הארגזים. באינטרנט תוכלו למצוא מדריכים המפרטים בדיוק רב כיצד מומלץ לארוז מוצרים שונים.
  • פריטים יקרי ערך כמו טלוויזיות, מכשירי חשמל, מחשבים או בעצם כל פריט אחר היקר ללבכם מומלץ להעביר לבד ולא להסתכן בשבירתם בעת המעבר עם המובילים.
  • לפני שאתם סוגרים על חוזה עם חברת הובלות, וודאו שאתם עורכים רשימת מלאי המונה את כל הפריטים הגדולים שהמובילים יתבקשו להעביר. בהתאם לרשימה, תוכלו לקבל הצעת מחיר מעודכנת. בקשו מחברת ההובלה לשלוח נציג מטעמה שיבדוק את תכולת הדירה ואת אופי ההובלה כדי שזה יוכל להעניק לכם הצעת מחיר רלוונטית.
  • במידה ואתם עוברים לדירה הממוקמת בקומה גבוהה או עליכם להעביר ציוד גדול במיוחד כמו פסנתר, בררו מול חברת ההובלה האם קיימת אפשרות לבצע הובלה באמצעות מנוף. אופציה זו אמנם תייקר את העלות הכוללת של ההובלה, אך היא תחסוך לכם זמן יקר ותבטיח העברה בטוחה ויעילה.
  • קראו בעיון את החוזה עליו תחתמו עם חברת ההובלה. וודאו שהחוזה רשום על שמכם, כולל את פירוט תכולת הדירה ואת תנאי ההובלה, ומציין במפורש את רכב ההובלה שבו יעשה שימוש ביום המעבר. כמו כן, חשוב לוודא שהחוזה כולל תנאי ביטוח.
  • ביטוח של חברות הובלה נחלק בדרך כלל לשני סוגים עיקריים: ביטוח לדירות קטנות, שיתאים לתכולה של שני חדרים בממוצע, ומכסה נזקים עד 100,000 ש"ח בלבד וביטוח לדירות גדולות, שמעניק כיסוי עד לתקרה של חצי מיליון שקלים. מומלץ גם לבדוק את גובה ההשתפות העצמית במקרה של גרימת נזק לתכולה, שלא אמור לעלות על רף ה-10,000 ש"ח.
  • חשוב לוודא שהביטוח מכסה מקרים שבהם נגרם נזק בידי מובילים בשעת הפריקה והטעינה. במידה והביטוח לא תקף למקרים כאלה, הרי שבמילים אחרות הוא חסר תועלת.
  • הובלה של דירה ממוצעת בגודל שלושה חדרים אמורה לעלות בממוצע 1100-2600 ש"ח. הובלת דירה באמצעות מנוף תעלה 300-450 ש"ח לכל שעת עבודה בנוסף למחיר שצויין, בהתאם לגובה הדירה שאליה יש להעביר את התכולה.
  • מאחר שרוב חוזי השכירות מסתיימים בעונת הקיץ, במידה ואין הכרח לבצע הובלה בתקופה זו, מומלץ להזמין מובילים דווקא בעונת החורף, אז המחירים צונחים בצורה משמעותית. בנוסף, מאחר ותקופה זו בשנה פחות עמוסה בהובלות, ניתן יהיה לקבוע עם חברת ההובלות ביתר קלות ובזמן שנוח לכם.
 16/11/2011    המאמר עודכן בתאריך 19/04/2016    hovalot4u.co.il


© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר hovalot4u.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2019 hovalot4u.co.il כל הזכויות שמורות
אתר הובלות4יו מציע לכם הובלה מקצועית! מחיר אטרקטיבי! ושירות מיידי! נסו אותנו
מחפשים חברת הובלות מקצועית ואמינה? נשמח לשוחח
נשמח לקבל את פנייתכם ולהציע מחיר אטרקטיבי וצוות מקצועי - אל תתפשרו!

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!